LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Na lodhët, tmerr”/ Fifi irritohet keqazi me ndjekësit

16 Gusht 2021, 13:42, Lifestyle CNA
“Na lodhët, tmerr”/ Fifi irritohet keqazi me ndjekësit

Këngëtarja Filloreta Raçi ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private apo edhe ndryshimeve në pamjen e jashtme.

Por ajo ka treguar gjithnjë që e bezdis shumë fakti që ndjekëist në rrjetet sociale e komentojnë gjithnjë për humbjen apo shtimin në peshë.

Së fundi një ndjekës i shkruan se duket se ka shtuar sërish në peshë dhe Fifi nuk ka ia ka përtuar me përgjigjen.

E revoltuar ajo shkruan: ?A e di sa mesazhe më vijnë me këtë lloj komenti. Ç?punë keni a kam shtu a kam heq?.a mos jeni duke më mbajt në shpinë? Apo po ju ha bukën? Se na lodhët. Tmerr.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga