LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Edhe 100 jetë të kisha ty do të zgjidhja”/ Melisa i bën dedikimin e veçantë Andit

16 Gusht 2021, 08:11, Lifestyle CNA
“Edhe 100 jetë të kisha ty do të zgjidhja”/ Melisa i

Melisa dhe Andi janë një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit.

Ata e krijuan lidhjen e tyre jashtë emisionit Përputhen, ku pati shumë reagime nga ndjekësit që mendonin se dyshja kishin lidhje para se të futeshin në Përputhen.

Por tashmë Melisa dhe Andi po e jetojnë dashurinë e tyre pavarësisht atyre që thuhen e shkruhen për ta.

Ish konkurrentja e Përputhen e ka treguar se dashuria e tyre është shumë e fortë . Përmes një dedikimi, Melisa shprehet se edhe 100 jetë të kishte sërish Andin do të zgjidhte.

?Dashuroj se sa mirë rritemi bashkë në çdo aspekt. Me uljet dhe ngritjet tona ama gjithmonë e më të fortë. Unë & Ti pa pasur rëndësi se çfarë flitet e çfarë bëhet nga ana tjetër. Andi edhe 100 jetë ti kisha pas, 100 jetë t?kisha zgjedh?, shkruan Melisa./ CNA.al

Lajmet e fundit nga