LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Meqë s’të eci me të bardhat po të gjej një me…”

15 Gusht 2021, 15:46, Lifestyle CNA
Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Meqë s’të eci me të

Opinionisti i Përputhen Arjan Konomi ka vendosur që në pushimet e tij të eksplorojë botën.

Së fundi, Konomi ka treguar se ndodhet në Detin e Karaibeve, nga ku dhe ka publikuar një foto.

Krahas postimit Arjani shkruan: Më mirë një i shëtitur apo një i ditur? Populli e ka thënë me kohë dhe që fëmijë më ka bërë përshtypje kjo frazë e vendosa të udhëtoj sa më shumë. Deti i Karaibeve . Oqeani Atlantik.

Të shumta kanë qenë komentet në këtë postim, por ai që ka tërhequr vëmendjen dhe ka shkaktuar reagime ka qenë i Mevlanit, i cili shkruan: Byrazer qenke bërë kolumbjan.

Arjani i është përgjigjur komentit të Mevlanit me një thumb ku shprehet se duke qenë se nuk i eci me të bardhat po kërkon t?i gjejë një me ngjyrë.

?Meqe s’te eci me te bardhat po ta gjej nje me ngjyre ketej o mavri?, shkruan Arjan Konomi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga