LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas lajmeve për ndarjen nga Donaldi/ Bora Zemani merr vendimin “drastik”

29 Maj 2021, 10:58, Lifestyle CNA

Bora Zemani është një nga emrat më të lakuar së fundi në mediat rozë. Jo vetëm si moderatore e Përputhen por edhe për jetën private, ku po përflitet për ndarjen nga aktori Donald Veshaj.

E ftuar në emisionin “Prive”, e pyetur për këtë pjesë Bora është shprehur se tashmë ka marrë një vendim për këtë pjesë.

?Unë nuk kam dashur të flas për jetën time personale dhe kam folur shumë rrallë. Në disa momente më është dashur të jap përgjigje për të shuar kuriozitetin e njerëzve, që janë të interesuar për jetën e personazheve të njohur.

Nëse unë do të zgjidhja do ishte ideale që unë të bëj punën time në televizion dhe kur të dal jashtë punës askush të mos më njohë. Kam folur disa herë dhe tani e kam vendosur që do e qep gojën përfundimisht, nuk do të them më asgjë për jetën time private?,u shpreh Bora./ CNA.al

Lajmet e fundit nga