LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në pritje të një fëmije?/ Partnerja e Shpatit sqaron si qëndron e vërteta

29 Maj 2021, 10:10, Lifestyle CNA

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë kthyer në një nga çiftet më të preferuara të showbizzit.

Së fundi u përfol se çifti ishin në pritje të një fëmije por partnerja e këngëtarit ka treguar se kjo nuk është e vërtetë.

?Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë?. Në fakt një kontrollë gjinekologjike në çdo 6 muaj është e patjetërsueshme për çdo vajzë mbi 18 vjet, njëjtë edhe unë vizitohem për kontrollat rutine në @onehospitalmk tek mjekja më e mirë @dr.irenagosheva !

Por jo… nuk jam shtatëzënë por patjetër që kur të jem do të ju njoftojmë bashkë me Shpatin ?? dashuri për ju?????, sqaron Selvija./ CNA.al

Lajmet e fundit nga