LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Australiania që do t’iu "rrëmbejë" zemrën/ Fotot më të bukura të bjondinës

29 Maj 2021, 09:40, Lifestyle CNA

Modelja Tarsha Olarte është një nga vajzat më seksi të momentit.Ajo është një yll Instagrami, e cila fitoi shumë famë duke postuar foto provokuese në rrjetet sociale.

Olarte ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku poston më së shumti fotot e saj me bikini.

Bukuroshja u evidentua për fomat e saj perfekte dhe u kthye në një nga modelet më të kërkuara për të reklamuar rrobat e banjos dhe veshjet intime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga