Connect with Us

Sara e “Përputhen” mohoi shtatzëninë/ Atdheu “bën lëmsh” rrjetin

Showbizz

Sara e “Përputhen” mohoi shtatzëninë/ Atdheu “bën lëmsh” rrjetin

Publikuar

-

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Pas daljes nga emisioni i “Përputhen”, në media u përfol për një shtatzëni të mundshme të Sara Malajt, e cila është në një lidhje me Atdhe Xharavinën.

Ky lajm mori dhenë pas një fotoje të dyshes, ku Atdheu i kishte vënë dorën mbi bark Sarës, ndërsa ishte vetë ish-konkurentja që mohoi të jetë në pritje të një fëmije.

Por sot Atdheu ka bërë lëmsh rrjetin, me disa komente te një foto që ka publikuar nga Sarën, ku ka bërë edhe një dedikim për këtë të fundit.

LEXO EDHE:  "Shqipëria nuk siguron dot doza për Kosovën"/ Rama: Ftoj 50 mjekë të Prishtinës të vaksinohen në Tiranë

Një mik i tij i ka kërkuar që të bëhet kumbar i fëmijëve të tyre, ndërsa  ish-konkurenti i “Përputhen” i përgjigjet se duhet të presë edhe 7 muaj.

Nuk dihet nëse kjo ka qenë një ironi për shkak të lajmeve të përhapura në media, apo ka qenë një konfirmim, por kjo ka ngritur më tepër dyshimet në rrjet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  Lashë shtatzanë nusen e vëllait, ajo më çmend ende, por tani…

LEXO EDHE:  Lashë shtatzanë nusen e vëllait, ajo më çmend ende, por tani…

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  Shqipëria e fundit për besueshmërinë në zgjedhje/ SHBA renditet vetëm një shkallë më lart

LEXO EDHE:  Zbardhjet ngjarja në Urën Vajgurore/ I plagosuri jashtë rrezikut për jetën

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE