LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Termet i frikshem ne Shqiperi

21 Shtator 2019, 14:16, Aktualitet CNA

Nje termet 5.8 balle ka goditur Shqiperine 32 km larg Tiranes, ne detin Adriatik.

Njoftohen deme materiale dhe panik tek njerzit qe kane dale ne rruget e Tiranes.

Lekundjet jane ndjere te forta  ne Tirane, Elbasan, Durres. Korce, Fier etj…

Njoftohen deme materiale…vijon

Lajmet e fundit nga