LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drogë e fshehur në zarf/ Arrestohet i riu shqiptar në Itali

20 Shtator 2019, 17:17, Aktualitet CNA

Policia italiane ka arrestuar nje shtetas shqiptar pasi iu gjet në kuzhinën e banesës së tij, në Romë një zarf me 26 gramë kokainë.

Në pranga u vu shtetasi N.J., 23 vjeç i cili  vëzhgohej prej një kohe të gjatë nga autoritetet italiane.  Droga dhe materialet e tjera paketuese iu gjetën pas një sërë kontrollesh në banesën dhe lokalet që frekuentonte shqiptari.

I riu ëshë dërguar në qendrën e vuajtjes së dënimit ??La Costarelle??, ku do të përgatitet për të dalë në gjyq për akuzën e trafikut të drogës./CNA.al

Lajmet e fundit nga