LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ Mamaja 50 vjeçare që duket si e dashura e djalit të saj

21 Shtator 2017, 22:20, Aktualitet CNA

Është e mundur që të dukesh sa gjysma e moshës? Liu Yelin po tregon që po është e mundur. Mamaja kineze që rrallë herë vendos makeup është afër të 50-tave dhe prapë duket si një 20-vjeçare.  Ajo ka një djalë 22 vjeçar dhe të gjithë mendojnë se ajo është e dashura e djalit të saj.

??Njerëzit habiten kur marrin vesh moshën time, dhe më pyesin për sekretin?? Në fakt ajo që bëj është vetëm ushtrime që prej 3 dekadash, lahem në liqen dhe bëj shumë not.?? Mamaja me trupin perfekt tashmë ka në Instagram 75k ndjekës dhe emri i saj aty është Weibo./CityNews

Lajmet e fundit nga