LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Pronari krijon parajsën e qenve në oborrin e shtëpisë

21 Shtator 2017, 20:50, Aktualitet CNA

Njihuni me Aaron Franks, një burrë nga Pensilvania që jeton me katër qen, Tessa, Bruno, Cooper dhe Mia. Disa vjet më parë, Franks doli me një ide për të bërë diçka të mahnitshme për qentë e tij, kështu që ai e ktheu oborrin e tij në një shesh lojërash për qentë e tij.

“Unë i ushqej ato, u jap ujë dhe i nxjerr shëtitje çdo ditë. Ata marrin stërvitjen dhe sendet e tyre, por mendoj se në fund të ditës kjo nuk ishte e mjaftueshme,” ka thënën Franks për  Dodo.

“Ndjeva sikur kjo do të ishte një mënyrë e mirë për të treguar dashurinë time për ta. Më bën të ndihem mirë që munda ta bëj këtë për ta “.

Sot, sheshi i lojërave ka tre shtresa, shumë gjëra zbavitëse për të bërë, dhe madje edhe një pishinë me piratë për t’u kënaqur.  Gjatë mbrëmjeve, parku ndriçohet nga dritat./CityNews

Lajmet e fundit nga