LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sophia Loren mesazh për vajzat: Tregoni kujdes me operacionet plastike

23 Tetor 2015, 08:42, Lifestyle CNA

Sophia Loren është kundër operacioneve plastike, por aspak per ndonjë ndërhyrje estetike, e cila është e nevojshme.

Aktorja ka thënë për gazetarët se nuk  i pëlqen kur vajzat e reja vendosin të bëjnë operacione.

Diva 81 vjeçare u ndal mbi të gjitha tek rreziqet që mund të vijnë nga ndërhyrjet kirurgjikale. ?Këto vajza të reja duhet të tregohen më të kujdesshme me atë që po i bëjnë trupit dhe fytyrës së tyre.

Ajo që dua të them është se nuk je asnjëherë e sigurt nëse po shkon tek një mjek i zoti dhe mund të përfundosh duke u dukur më keq sesa ishe?, deklaroi aktorja italiane.

Lajmet e fundit nga