LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sharmantja Donaldson

20 Prill 2015, 18:00, Lifestyle CNA

Si një prej ikonave të bukurisë dhe modës ajo rrezaton elegancë, sharm dhe klas kudo ku shkon. Kjo ishte modelja 28 vjecar e Victoria Secret, Lily Donaldson e cila ishte e ftuar në London Coliseum në  Backstage Gala, event i organizuar nga Naked Heart Foundation.

Lajmet e fundit nga