LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fushë-Krujë/ Alarm për bombë në qendër të qytetit

19 Mars 2015, 19:46, Aktualitet CNA

Policia e Fushë-Krujës ka marrë pak minuta më parë një alarm për bombë në qendër të qytetit. Sipas policisë alarmi ka ardhur për një pako të dyshimtë poshtë një pallati 5-katësh.

Forcat e policisë kanë rrethuar menjëherë zonën ku gjendet pakoja dhe kanë filluar vlerësimet për vërtetësinë e bombës.

Lajmet e fundit nga