LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skënderbeu rikthehet në fushë, dy lojtarë të ardhur nga Greqia nisin stërvitjen me bardhekuqtë

26 Qershor 2023, 18:51, Sport CNA

Skënderbeu rikthehet në fushë, dy lojtarë të ardhur nga

Skënderbeu u rikthye në elitë këtë sezon. Korçarët arritën të shpalleshin kampion të Kategorisë së Parë duke u ngjitur në Superiore.

Trajneri Gvozdenoviç ka nisur nga puna teksa sot ka zhvilluar stërvitjen e parë me ekipin. Përveç emrave si Klevis Shaqe, Marko Ramos, Ermir Rashica dhe Alkeo Bani, janë shfaqur dy futbollistë të rinj.

Të rinjtë e ardhur nga Greqia janë Orestis Ademaj dhe Dejvid Janaqi. Ky i fundit ka qenë kapiten i Kombëtares shqiptare U-17.

Lajmet e fundit nga