LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E zbulon përfundimisht "Transfermarkt", ja sa u shit Xhuliano Skuka

24 Janar 2023, 11:26, Sport CNA

E zbulon përfundimisht "Transfermarkt", ja sa u shit Xhuliano

Xhuliano Skuka u transferua te Metz në Ligue 2. Zyrtarizimi mbërriti në ditën e djeshme, me sulmuesin që iu bashkua francezëve.

"Transfermarkt" ka zbuluar përfundimisht shifrën e shitjes, pas shumë varianteve të dala në media. Partizani ka arritur të fitojë 1.4 milionë euro dhe ka mbajtur 20% të kartonit, duke bërë historinë e futbollit shqiptar. 

Lajmet e fundit nga