LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Roza Lati kujton Stinen/ “Dashuria jonë ishte e madhe, fama na dha presion”

16 Janar 2024, 22:46, Lifestyle CNA
Roza Lati kujton Stinen/ “Dashuria jonë ishte e madhe, fama na dha
Roza Lati dhe Stine

Dyshja Roza Lati dhe Stine kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur gjatë kohës kur ishin në një lidhje.

Ndonëse, tashmë janë të ndarë ata vazhdojnë të ruajnë raporte të mira dhe kjo ka bërë të komentohen gjatë.

Për lidhjen e tyre, Roza ka folur me banorët në “Big Brother VIP”. Ajo tha se dashuria e tyre ishte e madhe, por fama i dha atyre shumë presion.

Për këtë arsye, moderatorja deklaroi se nuk do të krijojë më lidhje me një personazh të ekranit.

“Zemra ime, unë nuk dua çuna VIP-a, le të jemi ne gocat VIP-at e shtëpsë, ylli i shtëpisë jemi ne femrat. Dy yje në shtëpi, kush do kërkojë famë më shumë? Unë jam pak tradicionale në këtë pjesë. Nuk merrem me çuna ekrani. Jam marrë unë njëherë me një këngëtar kur isha 17-vjeçe. Dashuria ishte e madhe, por fama të jep shumë presion. E pashë si ishte lidhja me një të famshëm edhe unë nuk merrem me të famshëm. Kam qejf që burri të jetë me kostum, jo me streçe”, theksoi Roza Lati./ CNA

Lajmet e fundit nga