LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"'Golin' që më bëri nuk e kapërdij dot"/ Roza Lati tregon ndarjen nga partneri

16 Janar 2024, 15:40, Lifestyle CNA
"'Golin' që më bëri nuk e kapërdij dot"/
Roza Lati

Moderatorja Roza Lati ka treguar për herë të parë brenda shtëpisë së "Big Brother", lidhjen e fundit të dashurisë, që sipas saj ka përfunduar një vit më parë.

Gjatë një bisede me Meriton Mjekiqin, Lati u shpreh se ish-partneri i ka bërë një "gol", nga i cili është lënduar shumë. 

 

"Ma ka bërë dhe një gol në fund fare, ma bëri një gol shumë të shëmtuar sepse ishte duke tentuar të vinte pranë dhe kishte kapur dhe Ritën. I lutej Ritës që të ktheheshim prapë. Por nuk do të flas për atë gjë se nuk dua t'ia prish humorin vetes. Atë 'golin' e atij nuk e kapërdij dot, më lëndoi mua se nuk është se e dua. Iku dashuria këtu e 1 vit më parë. Më vjen inat dhe zor se kapi dhe mamin, Rita e donte shumë atë", shprehet Roza Lati./CNA 

Lajmet e fundit nga