LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush pyeti për Justin Bieber?/ Selena Gomez dhe Haley Bieber shfaqen më të afërta se kurrë

17 Tetor 2022, 14:34, Lifestyle CNA

Kush pyeti për Justin Bieber?/ Selena Gomez dhe Haley Bieber shfaqen

Justin dhe Hailey Bieber u veshën më shumë për ankandin e galerisë së artit të Justin-it sesa kur takuan presidentin francez. Bieber-ët u fotografuan të veshur me ansamble të zeza të mbrëmjes. Justin veshi një kostum Saint Laurent nga Anthony Vaccarello me kravatë të zezë, ndërsa Hailey e plotësoi atë me një fustan të zi prej kadifeje Alessandra Rich me dy të çara deri në kofshë të zbukuruara me dantella të tejdukshme. Justin ishte në të gjithë Hailey ndërsa ata u larguan nga vendi.

Hailey ndau dy "selfie" të tyre së bashku në këtë ngjarje, me Justin duke mbajtur një filxhan të kuq Solo në foto.

Hailey foli për "ELLE" në fillim të këtij viti për marrëdhënien e saj me Justin dhe se si ajo ndryshoi gjatë pandemisë së koronavirusit.

Hailey Bieber pozoi e lumtur me Selena Gomezin në një event në Los Angeles të shtunën, pasi hodhi poshtë thashethemet se ato ishin grindur për arsyen që dihet tashmë... Justin Bieber.

Jo vetëm që Hailey dhe Gomez buzëqeshën para kamerave gjatë “Academy Museum Gala”, por dy vajzat ndanë edhe një përqafim të ëmbël të kapur nga fotografi Tyrell Hampton.

Kjo foto vjen pas paraqitjes së fundit të Hailey në podcast-in “Call Her Daddy”, në të cilën ajo këmbënguli se ajo dhe Gomez nuk kanë asnjë debat mes tyre.

 

Lajmet e fundit nga