LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E quajnë “Kim Kardashian” e Ukrainës/ Njihuni me yllin e Instagramit, e “çmendur” pas Argjentinës

14 Dhjetor 2022, 17:17, Lifestyle CNA
E quajnë “Kim Kardashian” e Ukrainës/ Njihuni me yllin e
Olena Omovych, modele

Olena Omovych, ose ndryshe e njohur si "Kim Kardashian" e Ukrainës, është një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është evidentuar gjithnjë për format e saj dhe fotot tejet të nxehta.

Së fundi në një video tejet provokuese në Instagram ka treguar se skuadra e saj e preferuar në këtë kampionat botëror është Argjentina.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e nxehta të Olenës./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga