LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dita Ndërkombëtare e Shëndetit Mendor bën bashkë Beatrix Ramosaj dhe Selena Gomez

10 Tetor 2022, 16:30, Lifestyle CNA

Dita Ndërkombëtare e Shëndetit Mendor bën bashkë

Sot (data 10 tetor) është dita botërore e Shëndetit Mendor, e në këtë ditë Selena Gomez ka publikuar trailerin e dokumentarit mbi jetën e saj "My mind & Me". 

Mes shumë reagimeve dhe kuriozitetit për këtë dokumentar, edhe këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është shprehur mjaft me "zemër në dorë" se në këtë dokumentar do të gjejë veten. 

Përmes një statusi në Twitter ku ka ripostuar trailerin e Selena Gomez, Beatrix shkruan: “Gjithçka që kam kaluar, do të jetë aty. Unë thjesht po e bëj shokun tim tani. Jam më e lumtur dhe kam kontroll mbi emocionet dhe mendimet e mia më shumë se asnjëherë. Faleminderit Selena Gomez, ke gjithë zemrën time, duke kthyer dhimbjen tënde në forcë, shpirt i bukur!”

Kujtojmë se Beatrix ishte pjesë e Big Brother VIP, kohë e cila sipas saj i ka kushtuar shumë sa i takon shëndetit të saj mendor, kjo për shkak se përjetoi një bullizëm online goxha të rëndë. Gjithsesi duket se tashmë këngëtaraja, e ka tejkaluar disi këtë fazë dhe po i përkushtohet karrierës së saj muzikore, ku ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë projekte të reja./CNA.al

Lajmet e fundit nga