LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kaos në plazhin spanjoll/ Pushuesit vjedhin drogën e trafikantëve, policia i largon me helikopter

1 Gusht 2022, 23:02, Kosova & Bota CNA

Kaos në plazhin spanjoll/ Pushuesit vjedhin drogën e

Një moment i pazakontë është regjistruar në brigjet spanjolle, teksa një turmë pushuesish tentuan të vidhnin një sasi të madhe droge nga një skaf që kishte dalë me shpejtësi në breg.

Videoja amatore u filmua në plazhin e Sanlucar de Barrameda në Cadiz, ku turma e pushuesve u afrua me shpejtësi në skafin e braktisur nga trafikantët që po ndiqeshin nga policia në det.

Menjëherë, në vend mbërriti dhe helikopteri i policisë, i cili iu bëri thirrje pushuesve që të largoheshin, duke i kërcënuar me masa, informon "Express".

Megjithatë, kjo gjë nuk i ndaloi pushuesit të cilët arritën të largoheshin nga varka e shpejtë me qese të mëdha kanabisi në duar. /CNA.al

Lajmet e fundit nga