LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Gol me peshë në kampionat, Uzuni feston me shqiponjë

2024-02-18 18:40:00, Sport CNA

Fantastik Myrto Uzuni. Sulmuesi shqiptar realizoi golin e barazimit (1-1) për Granadën, në takimin me Almerian, një rivale e drejtpërdrejtë për mbijetesë.

Në minutën e 75-të, “bomberi” kuqezi i shkëputet me zgjuarsi mbrojtjes dhe përballë portierit nuk gabon. Ky është goli i shtatë sezonal për sulmuesin beratas.

 

Lajmet e fundit nga