LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kategoria e Dytë/ Barazim mes spektaklit në Pogradeci-Shkumbini, fiton Luftëtari

2024-02-18 15:51:00, Sport CNA

Kategoria e Dytë/ Barazim mes spektaklit në Pogradeci-Shkumbini, fiton

Kanë përfunduar të gjitha sfidat e vlefshme për javën e 13-të në Grupin B, Kategoria e Dytë.

Pogradeci dhe Shkumbini kanë ndarë pikët pas barazimit 2-2. Luftëtari ka mposhtur në transfertë Delvinën më rezultatin 2-1. 

Butrinti e ka kthyer në goleadë duke fituar me rezultatin e thellë 6-0. Turbina ka fituar në transfertën me Labërinë, dhe Maliqit i ka mjaftuar një gol ndaj Orikut për të marrë 3 pikët.

REZULTATET

DELVINA-LUFTËTARI 1-2

POGRADECI-SHKUMBINI 2-2

ORIKU-MALIQI 1-0

LABËRIA-TURBINA 0-3

BUTRINTI-KËLCYRA 6-0

Lajmet e fundit nga