LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ronaldo Sharka, i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

2023-01-21 23:33:00, Lifestyle CNA
Ronaldo Sharka, i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip
Ronaldo Sharka

Ronaldo Sharka është i eleminuari i radhës nga realityshow Big Brother Vip.

Përballë Luiz Ejllit, Olta Gixharit, Efi Dhedhes dhe Kristi Aliajt , Sharka ka qenë më pak i votuar nga publiku.

Megjithatë ka ende një shpresë për Ronaldon, pasi pas kthimit në studio do të shohë nëse do të ketë biletën e kthimit për në shtëpi dhe cila do të jetë zgjedhja e tij./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga