LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokes the competition of "Puputhen"/ Whoever prejudices me because I am a single mother has little intelligence

2023-01-20 22:30:00, Lifestyle CNA

Provokes the competition of "Puputhen"/ Whoever prejudices me because

The youngest competitor of "Purputhen", Jozefina is a single mother of a 4 and a half year old daughter.

But she has provoked with a statement about people who prejudice the participation in a love show of a single mother.

She said that anyone who prejudices her has little intelligence.

“Kush paragjykon ka një inteligjencë të vogël, siç e thashë te prezantimi nuk do doja t’i tregoija të gjitha në fillim, pak mister nuk është keq. Gjithmonë kam pasur qejf të kem lidhje me meshkuj shqiptarë, mu dha mundësia dhe e mora këtë iniciativë. Ish-bashkëshorti im ka qenë shqiptar, kam një vajzë 4 vjeçe e gjysmë, me babanë e vajzës jemi njohur të ri, vendosëm të martoheshim, erdhi në jetë vajza dhe më pas nisën probleme të tjera e ne u divorcuam. Ka qenë e vështirë për mua por shyqyr kam prindërit që më ndihmojnë dhe nuk e kam ndjerë shumë vështirësinë, por mund të them se ne femrat jemi gjëja më e fortë që ka krijuar zoti dhe jeta vazhdon do ja dalim”, u shpreh konkurentja e “Përputhen”.

Këtë deklaratë Jozefina e bëri për shkak të skepticizmit që pa te Remili kur mësoi se ka një vajzë, pasi zhvilluan një takim së bashku./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga