LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dënimi për përdhunim / Zbardhet letra, çfarë i shkroi Dani Alves ish-gruas nga burgu

2024-02-24 10:30:00, Lifestyle CNA
Dënimi për përdhunim / Zbardhet letra, çfarë i shkroi
Dani Alves dhe Joana Sanz

Ish-gruaja e futbollistit të njohur Dani Alves, Joana Sanz, ndau aksidentalisht një letër të çuditshme në rrjetet sociale ku ish-burri i saj i shkroi nga burgu. 

Përpara se të dënohej me katër vjet e gjysmë burg të enjten, Alves i shkroi ish-it të tij një letër intime nga qelia e tij teksa priste gjyqin.

Ai u lut për falje dhe falënderoi modelen që ishte një grua e fortë pasi ajo kaloi “një kohë kaq të vështirë”, raporton Vogue. Më pas Alves ka deklaruar dashurinë për Joanën, duke shkruar se e do shumë, do të jetë gjithmonë me të dhe se së bashku janë më të fortë.

“Ajo që kam ëndërruar dhe çfarë vazhdoj të ëndërroj. Dua të marr të gjitha rrugët me ty. Nuk kam pasur gruan e gabuar, po, ishe ti. Nuk ka një ditë e vetme, asnjë moment, asnjë plan në të cilin nuk bën pjesë ti. Lutem çdo ditë që të vijë dita që të shoh të zgjohesh në mëngjes. Nostalgjia nuk është të mos e bësh dot tani. Kudo, sidoqoftë, sidoqoftë, me ty gjithmonë pranë. Ndiej ndjenja të çuditshme. Të dua", shkruhet në letër. 

Të enjten një gjykatë në Spanjë e shpalli fajtor ish-futbollistin e Barcelonës dhe Brazilit, Dani Alves për përdhunimin e një gruaje në një klub nate. Ai u dënua me katër vjet e gjysmë burg, raporton BBC. 

40-vjeçari, i cili është një nga futbollistët më të dekoruar në histori, kishte mohuar të kishte sulmuar seksualisht gruan në orët e para të 31 dhjetorit 2022./CNA 

Lajmet e fundit nga