LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacion për trafikun e qenieve njerëzore, lëshohen 26 urdhërarreste, mes tyre edhe policë

2024-04-12 10:25:00, Kronika CNA

Operacion për trafikun e qenieve njerëzore, lëshohen 26

Po zhvillohet një operacion i Policisë së Shtetit, SPAK dhe autoriteteve të huaja. Mësohet se deri më tani janë lëshuar 26 urdhër arreste, mes tyre dhe punonjës policie.

Bëhet fjalë për grup të strukturuar kriminal të trafikut të qenieve njerëzore.

Lajmi në përditësim....

Lajmet e fundit nga