LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rriten lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 28 shtator 2023

2023-09-28 07:15:00, Ekonomi CNA
Rriten lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 28 shtator 2023
Foto ilustruese

Sot, më 28 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 102.3 lekë.

Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet 110.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.4 lekë, ndërsa në shitje me 110.3 lekë.

Paundi britanik blihet me 121.9 lekë dhe shitet me 123.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.4 lekë, ndërsa në shitje me 76 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Rriten lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 28 shtator 2023

Lajmet e fundit nga