LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja në krizë/ Kursi i këmbimit, 18 shtator 2023

2023-09-18 07:17:00, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja në krizë/ Kursi i këmbimit, 18 shtator 2023
Foto ilustruese

Sot, më 18 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.5 lekë.

Euro blihet me 106 lekë dhe shitet 106.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 110 lekë, ndërsa në shitje me 111.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 122.2 lekë dhe shitet me 123.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73 lekë, ndërsa në shitje me 74.9 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja në krizë/ Kursi i këmbimit, 18 shtator 2023

Lajmet e fundit nga