LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Raporti me Sali Berishën/ Flet Shpëtim Idrizi

5 Nëntor 2022, 17:55, Aktualitet CNA
Raporti me Sali Berishën/ Flet Shpëtim Idrizi
Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për raportet e tij me kreun e PD-së, Sali Berisha.

I ftuar në emisioni “Kjo javë”, Idrizi tha se, ka marrëdhënie shumë të mira me të gjithë spektrin politik.

Ndërsa theksoi se nuk janë armiq, dhe nuk janë gjithnjë palë me ata që fitojnë zgjedhjet.

“Kam marrëdhënie shumë të mira në përgjithësi me spektrin politik. Na kanë nxjerrë në një foto duke qeshur në oborrin e parlamentit, jam njeri që mendoj se politika është arti i të mundurës. Ne nuk jemi armiq, nuk jemi palë me ata që fitojnë zgjedhje. Unë kam marrëdhënie të mira”, tha Idrizi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga