LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga verilindja në juglindje/ Rama e zhvendos turin në Korçë

31 Tetor 2022, 10:44, Aktualitet CNA

Nga verilindja në juglindje/ Rama e zhvendos turin në

Kryeministri Edi Rama, nga verilindja do të zhvendoset në juglindje.

Rama nga Dibra do të zbresë në Korçë për të vijuar më tej me takime në Bashkinë e Maliqit dhe Pogradecit.

Mësohet se kryeministri do të takohet me grupet e interesit, por edhe me fermerët, ku do të njihet me problematikat dhe shqetësimet e ngritura prej tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga