LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme të mëdha materiale

29 Nëntor 2023, 09:51, Aktualitet CNA

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Pendavinj, Maliq, ka rënë zjarr në banesat e shtetasve I. Q., Dh. Q., dhe P. V., të cilat janë ngjitur me njëra-tjetrën. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, për të bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike. Pritet të bëhet ekspertiza për të vlerësuar shkaqet e zjarrit.

CNA ka siguruar pamjet ekskluzive nga banesat në Pendavinj. Sipas asaj që shihet nga pamjet, banesat janë të shkrumbuara dhe dëmet materiale duken mjaft të mëdha./ CNA

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme

FOTOT EKSKLUZIVE/ Zjarri në Pendavinj, shkrumbohen banesat, dëme

Lajmet e fundit nga