LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Roza Lati hap inboksin/ Zbulon mesazhet që i dërgojnë ndjekësit

28 Prill 2022, 16:26, Lifestyle CNA
Roza Lati hap inboksin/ Zbulon mesazhet që i dërgojnë

Moderatorja e njohur Roza Lati është një nga vajzat me të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo cilësohet si një vajzë pa filtra dhe shumë e drejtpërdrejtë.

Sot moderatorja ka hapur inboksin dhe ka treguar disa nga llojet e mesazheve që i dërgojnë ndjekësit në rrjetet sociale.

Mesazhet e publikuara nga Roza Lati janë komplimente për pamjen, ndërsa vetë moderatorja shprehet e lumtur për mesazhet që merr.

?Kemi nga këto lloj inboksesh që ma ngrohin zemrën?, shkruan Roza./ CNA.al

Lajmet e fundit nga