LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha i treti në Shkodër/ Kryeson Bardh Spahia

7 Mars 2022, 00:04, Politikë CNA

Janë numëruar deri tani 8 kuti votimi pëtr Bashkinë e Shkodrës, ku gara duket e fortë mes Bardh Spahisë të koalicionit Shtëpia e Lirisë Bardh Spahia dhe asaj të PS Majlinda Angoni. Kjo e fundit ka marrë 568 vota, Spahia 582 vota dhe kandidati i Bashës 229 vota.  /E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga