LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Biseda e natës mes deputetit të video-skandalit erotik dhe Bashës

11 Janar 2022, 13:00, Politikë CNA
Biseda e natës mes deputetit të video-skandalit erotik dhe Bashës

Deputeti i video-skandalit erotik u shfaq me 8 Janar me shkop në duar për të sulmuar demokratët.

Për të sulmuar ata që ishin mbledhur në oborrin e selisë së PD-së për të hyrë në shtëpinë  tyre.

Fotot e Salianjit me shkop në duar bënë xhiron e mediave, por ?babalja?, siç njihet në rrethin  politikës, gënjen paturpësisht dhe kërkon distancim nga dhuna.

Dhunuesi i cili natën e kaluar ka pritur mëngjesin me Bashën, pa munguar edhe disa të tjerë,  ka  thënë se dhuna është e papranueshme dhe duhet të distancohet çdo përfaqësues i Partisë Demokratike dhe se kriteri për përjashtim duhet të jetë ky kufi, ndarja me dhunën dhe mjete parapolitike.

?Ky diferencim duhet të jetë edhe për të mos përjashtuar në bllok, duhet të japim mundësinë e reflektimit dhe distancimit nga dhuna pjesëmarrësve që mund të jenë aty dhe jam i bindur që janë aty për shkak të zhgënjimit dhe dëshpërimit të mosfitores në 25 Prill?, ka thënë Salianji, gjatës natës se shkuar Lulzim Bashës.

Më tej deputeti i video-skandalit erotike, është shprehur kundër hekurave, nuk i pëlqejnë edhe pse me 8 Janar u fsheh me shkop në dorë pas tyre.

?Personalisht isha dhe jam për mosvendosjen as të hekurave, as të betejës për godinë?, mësohet të ketë thënë Salianji.

Ai çudit kur thotë se do të dalë në terren. Por, kë do të takojë në terren?

Demokratët erdhën në derë të selisë dhe nuk i lanë brenda.

Prandaj ka pikëpyetje, se këdo të takojë Salianji në terren./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga