LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Me ujin e listë-pagesave do të shuajë zjarrin e inceneratorëve"/ Pas skandalit, zbulohet plani i Ramës

22 Dhjetor 2021, 19:08, Politikë CNA

Deputeti i PD, Luçiano Boçi ka komentuar skandalin e të listë-pagesave të qytetarëve.

Boçi ka treguar faktet dhe ka përgënjeshtruar deklaratën e Fugës, ku ky i fundit shprehej se lista nuk ka dalë prej tyre sepse i mungon rubrika ?Emri i plotë?.

?Si tha Fuga, dmth RAMA?!

Që lista nuk ka dalë nga ne sepse i mungon rubrika EMRI I PLOTË.

Por fakti flet ndryshe.

Rubrika është aty (rrethuar me jeshile).

Kjo dëshmon që ka dalë nga qeveria, nga Fuga e RAMA.

Dhe nuk ka dalë kot!

Me ujin e listë-pagesave, që mbetet superskandal, duan të shuajnë zjarrin e inceneratorëve, megaskandalit që arrin deri tek Rama?, shkruan Boçi në rrjetin social facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga