LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT- Kuvendi i PD/ Nga Nishani tek Noka e Paloka, kush janë figurat kyçe krah Berishës

11 Dhjetor 2021, 10:08, Politikë CNA

Sot po mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike. Numri i delegatëve të pranishëm në stadiumin Air Albania, ka shkuar mbi 4500.

Nga pamjet në stadium, përveç delegatëve shihen deputetë dhe emra shumë të njohur të PD, të cilët sot janë prezentë në Kuvendin Kombëtar.

Disa prej tyre që dallohen në foto janë ish presidenti Bujar Nishani, kreu i FRPD, Belind Këlliçi, deputeti Agron Shehaj, Gent Strazimiri, Agron Kuliçaj, Klevis Balliu, Albana Vokshi, Tritan Shehu, Oerd Bylykbashi, Julian Deda, Agustin Kola, Flamur Noka, Edi Paloka, Fatbardh Kadilli./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga