LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT- Tymi i zi "pushton" fshatin Qerret/ Zjarr në një fushë mbetjesh

21 Gusht 2021, 18:02, Aktualitet CNA

Një zjarr është regjistuar në fshatin Qerret të Kavajës. Raportohet se zjarri ka rënë në një fushë mbetjesh.

Forcat e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendngjarje dhe po shuajnë zjarrin.

Ndërkohë ende nuk janë mësuar shkaqet e rënies së zjarrit. Nga pamjet duket se fshati është mbuluar nga tymi i zi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga