LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto ekskluzive/ Zyrtari i Ramës me pistoletë në brez dhe barkun jashtë

21 Gusht 2021, 09:38, Aktualitet CNA

Në 8 vite të qeverisjes së socialistëve shumë raporte ndërkombëtare kanë theksuar korrupsionin, por edhe lidhjet me krimin të zyrtarëve të lartë të shtetit.

Dhjetra prej tyre janë denoncuar dhe nga opozita, të tjerë janë larguar nga detyra dhe disa kanë përfunduar edhe në pranga.

CNA.al sjell foton e kreut të IMT në Korçë, mjafton të shikoni foton e mëposhtme për të kuptuar se çfarë ndodh. Me barkun jashtë dhe pistoletë në brez në zyrat e shtetit.

Këta janë specia kryesore e administratës shtetërore, pa folur më tej për shkeljet ligjore dhe abuzimet me detyrën, të cilat në fakt i përkasin hetimeve të SPAK, pas padive të bëra nga qytetarë dhe biznesmenë në Korçë./CNA.al

SPAK-u përballë faktit/ Kamikazi i IMT Korçë, peng i aferave korruptive

Lajmet e fundit nga