LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Poni humb njeriun e dashur në moshë të re/ Dedikimi përlotës

29 Qershor 2021, 13:05, Aktualitet CNA
Poni humb njeriun e dashur në moshë të re/ Dedikimi

Këngëtarja e njohur Poni ka humbur një njeri të dashur në moshë shumë të re.

Lajmin e ka dhënë vetë Poni, e cila në një postim në rrjetet sociale, ndërsa bën një dedikim prekës, shkruan se ka humbur motrën e saj.

?Kush do më zgjojë nga kjo ëndërr e keqe, e të më thotë se ti je me ne? E bukura ime ti! Për çfarë të qajë motra jote për ty? Për rininë tënde apo tri yje që ke lënë mbrapa? O zot i madh, ma bëj engjëll këtë lule të bukur, që na copëtoi zemrën! Mos ki merak e shtrenjta ime për Elën, Nadën dhe Martinin, do t?u gjendemi gjithmonë pranë sa të mundim. Kur të vij në Itali, unë do pres të hysh si flutur, e të ulesh në supin tim e të këndosh bashkë me mua, o e bukura ime!?.-shkruan Poni.

Lajmet e fundit nga