LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Çmendet kryegjyqtarja e Elbasanit/ "Rrethi im është mafia"

31 Maj 2021, 06:19, Aktualitet CNA

Kryegjyqtarja e Elbasanit, Enkeleda Kepadani e ka kthyer institucionin e Gjykatës në një një institucion sfilatash.

Kapedani është shfaqur në rrjete sociale duke sfiluar dhe duke bërë gjeste para kamerës, si duke mbledhur buzët apo duke luajtur me sy nga zyra e saj, sikur zyrën ta kishte pronën e saj private.

Ndërkohë që Elbasani është pushtuar nga krimi, kryegjyqtarja sfilon nën tingujt e një kënge ku dëgjohet teksti ?rrethi im është mafia?.

Pamja e saj është shokuese, ku më shumë duket e dehur se sa esëll, nga mënyra se si bën gjestet në institucionin e drejtësisë.

Elbasani prej kohësh është kthyer në kryeqendrën e krimit, ndërsa Enkeleda Kapedani në qendrën e sfilatave dhe gjesteve që nuk i shkojnë për shtat një gjyqtareje.

Më poshtë po sjellim videon e saj në rrjete sociale./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga