LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meta ngelet me 5 vetë në Berat

20 Shkurt 2021, 19:12, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme fushatën elektorale për LSI.

Meta sot ka qenë në Berat, me disa të rinj atje që përfaqësojnë ?Rininë për Zhvillimin e Beratit?.

Teksa Ka ndarë dhe disa foto nga ky takim, Meta shkruan  se ka kaluar një pasdite frymëzuese në Berat, me të rinj, të cilët punojnë me përkushtim për qytetin.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Sot, një pasdite frymëzuese në Berat, i ftuar nga ?Rinia për Zhvillimin e Beratit?, me Isufin, Miltiadhin, Avenirin, Alketin e shumë të rinj profesionistë, të cilët punojnë plot përkushtim dhe besojnë në të ardhmen e qytetit të tyre të zemrës.

Koha për ide të reja dhe rizgjim të shoqërisë civile.

 

Lajmet e fundit nga