Connect with Us

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia

Showbizz

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia

Publikuar

-

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi disa javë parë ajo kërkohej nga policia për shkak se nuk u gjet në banesën e saj ku prej muajsh po qëndronte në arrest shtëpie.

Së fundi Fjolla është bërë e gjallë në rrjetet socilae. Nëpërmjet një postimi në Instagramin e saj ajo ka publikuar një foto nga tubimi i Albin Kurtit duke e quajtur atë “mbret”.

LEXO EDHE:  “Është i rrezikshëm”/ Baton Haxhiu: Albin Kurti nuk duhet t’i fitojë zgjedhjet

Kujtojmë se Fjolla Morina u arrestua muaj më parë në pikën kufitare në Morinë, pasi në makinën e saj u gjendën armë dhe fishekë.

Akuza ndryshoi nga “Mbajtja pa lejë e armëve dhe municioneve” në “Trafik të armëve dhe municioneve.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Ajo njihet si një nga modelet më seksi italiane dhe një nga tifozet më të ç,mendura të futbollit.

Bëhet fjalë për bukuroshen italiane, Elisa De Panicis.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Insytagram ku ndan foto shumë sensuale dhe provokuese nga setet e saj më të fundit fotografike.

Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

LEXO EDHE:  Vetëvendosja drejt fitores/ Nazarko: Ja tre sfidat që do të ketë partia fituese në qeveri

LEXO EDHE:  Vasili i zhgënjyer nga tryeza për Zgjedhoren/ “Duan t’i mbushin e ti numërojnë vetë kutitë”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma shpërthyese dhe foto provokuese/ Kjo është bukuroshja shqiptare që do t’iu marrë mendjen dhe zemrën

Publikuar

-

Nga

Ziza Pajaziti është një ndër vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara në shoëbizzin shqiptar. Bukuroshja nga Kosova ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto shumë seksi me bikini.

Ziza ka treguar format e saj shpërthyese në një palë bikini super minimaliste. Për shkak të formave dhe pamjes së saj, modelen shpesh e krahasojnë me yllin e Instagramit Kim Kardashian.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Chanel Uzi është një nga modelet më seksi të Isnatgramit. Ajo nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj në rrjetet sociale.

Chanel publikon foto ku tregon format e saj me të brendshme seksi, shpesh herë provokon edhe duke pozuar pa rroba veshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE