LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përmbytet fusha e sportit/ Mëson not gjirokastriti

8 Janar 2021, 15:35, Aktualitet CNA

Kushtet e vështira atmosferike kanë krijuar përmbytje në shumë zona të Shqipërisë.

Në Derviçan të Gjirokastrës, një i ri ka vendosur që të bëjë not në fushën e sportit, e cila është përmbytur.

Si pasojë e reshjeve të shumta që kanë përfshirë vendin ditët e fundit, fusha është përmbytur dhe duket si një liqen, ku ky i ri ka vendosur të argëtohet.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga