LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elia solli në jetë trashëgimtaren e Familjes Mbretërore/ Reagon për herë të parë Princ Leka

22 Tetor 2020, 15:32, Aktualitet CNA
Elia solli në jetë trashëgimtaren e Familjes Mbretërore/

Në 18 vjetorin e humbjes së jetës së Mbretëreshës Shqiptare Geraldinë, Elia Zaharia ka sjellë në jetë një vajzë me Princ Lekën.

Pas këtij lajmi ka ardhur edhe reagimi i parë i Princ Lekës, i cili ka shpërndarë një njoftim në rrjetet sociale.

Ashtu siç raportuan edhe mediat, trashëgimtarja e Familjes Mbretërore Shqiptare lindi në spitalin ?Mbretëresha Geraldinë? dhe është quajtur Geraldinë, ashtu si edhe gjyshja e Princ Lekës.

Ai tregon se edhe vogëlushja, edhe Princeshë Elia janë gëzojnë shëndet të plotë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga