LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “S” në qafën e Justin Bieber/ Çmenden fansat, kapin detajin që ka lidhje me Selena Gomez

5 Tetor 2020, 09:37, Lifestyle CNA
Një “S” në qafën e Justin Bieber/ Çmenden

Ndonëse janë ndarë prej kohësh, fansat gjejnë gjithnjë detaje për t’i lidhur me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për dyshen e famshme, Justin dhe Selena.

Edhe pse Justin Bieber është i martuar prej vitesh me modelen Hailey Baldwin, duket se ruan ende kujtime nga Selena.

Së fundmi kudo në rrjet thuhet se tatuazhi i tij i fundit i dedikohet pikërisht Selenës.

Muajin e kaluar, 26-vjeçari kanadez na tregoi gdhendjen e fundit në trupin e tij- një trëndafili, që këngëtari vendosi ta bënte në qafë.

Ky trëndafil ka një kërcell të gjatë, plotë me ferra dhe gjethe që shkojnë poshtë qafës, ndërsa sythat arrijnë deri te nofulla.

Fansat e këngëtarëve thonë se në këtë tatuazh ndodhet një ?S? e fshehur dhe në foto shihet shumë qartë shkronja.

Nuk e dimë nëse ?S? i përket pikërisht Selenës, por fansat po ndezin rrjetet me komentet e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga