LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vettingu në polici/ Jepet vendimi për Gjovalin Lokën

19 Gusht 2020, 10:27, Vetingu CNA

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka rikonfirmuar në detyrë Gjovalin Lokën, drejtori i Departamentit të Sigurisë Publike në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Gjatë seancës dëgjimore në KPK, Gjovalin Loka ka rezultuar i pastër në të trija shtyllat e Vettingut, në deklarimet e pasurisë, pastërtinë e figurës dhe aftësitë profesionale.

Lajmet e fundit nga