LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video ekskluzive/ Ben Blushi sherr me banorët e Dardhës: Largohuni se jeni me virus  

16 Maj 2020, 07:51, Aktualitet CNA

CNA.al ka mundur të sigurojë një video ekskluzive të një debati dhe sherri të fortë, të ndodhur mes Ben Blushit dhe banorëve të Dardhës.

Në videon e mëpshtme, duket Ben Blushi i shoqëruar nga vëllai i tij Martini janë konfliktuar me komshinjtë, për shkak se ish-ministri socialist, ish-kryetari i LIBRA-s dhe ish-deputeti, ka kryer punime duke dëmtuar shtëpitë e komshinjve. Nëpërmjet një leje jo ndërtimore, ka filluar sistemin e një prone, për të cilën komshinjtë pretendojnë se nuk është e tij, por e ka përfituar në mënyrë të pa drejtë dhe nga punimet që po kryhen po iu dëmton pasuritë dhe pronat.

Më poshtë dëgjoni videon dhe përplasjet e Ben Blushi, të cilëve iu drejtohet duke thënë ?Largohu se je me virus?./ CNA.al

 

 

 

A post shared by CNA.al (@cna.al) on

Foto ekskluzive-Ben Blushi ndryshon pamjen/ Kopjon Ramën, Çimin dhe Sokol Ballën

 

Lajmet e fundit nga