LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam ndjerë e fyer”/ Voltana Ademi akuza qeverisë

6 Prill 2020, 20:02, Politikë CNA

Kryebashkiakja në detyrë e Shkodrës, Voltana Ademi, në një lidhje me emisionin ?Open? ku foli për situatën e pandemisë së koronavirusit, hodhi akuza ndaj qeverisë duke thënë se Shkodra nuk ka marrë asnjë ndihmë edhe pse i ka kërkuar.

?Unë jam ndjerë e fyer dhe kështu çdo qytetar shkodran është ndjerë i fyer. Qeveria nuk ka dhënë asnjë ndihmë për Shkodrën edhe pse janë bërë disa kërkesa.

Kanë kaluar 5 javë dhe Shkodra nuk ka marrë asnjë ndihmë?,  tha Voltana Ademi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga